A kormány benyújtotta törvényjavaslatot, átmeneti lehet a benzinárstop kivezetése
A kormány benyújtotta törvényjavaslatát, amely lehetővé teszi a védett üzemanyagárak kivezetését. Az indoklás szerint a nemzetközi energiapolitikai helyzet javulása miatt már nincs szükség a benzinárstopra. A kivezetésről egyébként várhatóan a jövő héten dönthet az Országgyűlés. De, mint kiderült, bármikor visszahozhatják. Az előterjesztés szerint az Országgyűlés a gazdasági stabilitás erősítése, a költségvetési kockázatok kezelése miatt módosítja majd az … Bővebben: A kormány benyújtotta törvényjavaslatot, átmeneti lehet a benzinárstop kivezetése
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba