Bács-Kiskunban is folytatódik a kánikula: az országos hatóságok rendkívüli üzemmódba kapcsoltak
A másodfokú hőségriasztás országosan – így Kecskeméten és környékén is – kedd éjfélig van érvényben, ezért több hivatalos intézkedés is életbe lépett. Országszerte 2000 klimatizált helyiség érhető el, a MÁV és a Magyar Közutak pedig vízosztásba kezdett és a kormány több tagja is megosztott a hőségkezeléssel kapcsolatos közleményeket. Kecskemétiek, vigyázzatok magatokra és egymásra a hőség … Bővebben: Bács-Kiskunban is folytatódik a kánikula: az országos hatóságok rendkívüli üzemmódba kapcsoltak
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba