Tovább fokozódik a hőség Magyarországon, ezért a hatóságok meghosszabbították, sőt magasabb fokozatra emelték a hőségriasztást. A következő napokban az ország több pontján 35 fok fölé emelkedhet a hőmérséklet, a hét végére pedig akár a 38-39 fokot is elérheti. A rendkívüli meleg Kecskemétet is érinti. Az Országos Mentőszolgálat kedden a közösségi oldalán közölte, hogy meghosszabbították a … Bővebben: Harmadfokú hőségriasztás jön: brutális hőhullám közelít Magyarország felé, Kecskeméten is extrém meleg várható
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba