Kigyulladt egy személygépkocsi az M5-ös autópályán, csak egy sávon halad a forgalom

Péntek reggel kigyulladt egy személygépkocsi az M5-ös autópályán, Budapest felé, Lajosmizse térségében, a 61-es kilométerszelvénynél. A katasztrófavédelem tájékoztatása szerint a lajosmizsei önkormányzati tűzoltók egy vízsugárral oltották el a lángokat. Az érintett pályaszakaszon egy sávon halad a forgalom, így kisebb torlódásra számíthatnak a közlekedők.