Kigyulladt egy személygépkocsi az M5-ös autópályán, csak egy sávon halad a forgalom
Péntek reggel kigyulladt egy személygépkocsi az M5-ös autópályán, Budapest felé, Lajosmizse térségében, a 61-es kilométerszelvénynél. A katasztrófavédelem tájékoztatása szerint a lajosmizsei önkormányzati tűzoltók egy vízsugárral oltották el a lángokat. Az érintett pályaszakaszon egy sávon halad a forgalom, így kisebb torlódásra számíthatnak a közlekedők.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba