Négy nap pokoli forróság jön Kecskeméten: életbe lépett a harmadfokú hőségriadó

Szombat éjféltől életbe lépett a harmadfokú hőségriasztás Magyarországon, miután az országos tisztifőorvos a korábbi másodfokról a legmagasabb szintre emelte a figyelmeztetést. A riasztás kedd éjfélig lesz érvényben, vagyis négy napon át extrém hőségre kell készülni országszerte és Kecskeméten is. Az Időkép szerint a térségünket egy úgynevezett „hőkupola” tartja szorításban, amely Európa több országában is rekordközeli, sőt rekorddöntő … Bővebben: Négy nap pokoli forróság jön Kecskeméten: életbe lépett a harmadfokú hőségriadó