Mindenmás

Villanyoszlopnak ütközött egy autó Solton: az érintett útszakaszt teljesen lezárták

Villanyoszlopnak ütközött egy személyautó Solton, az 52-es főút belterületi szakaszának 51-es kilométerszelvényénél pénteken 17 óra után.

A katasztrófavédelem tájékoztatása szerint a balesethez a helyi hivatásos tűzoltókat riasztották, akik áramtalanították a gépkocsit. Az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták.

Kapcsolódó cikkek

'Fel a tetejéhez' gomb