Mindenmás

Árokba hajtott egy autó az 51-es főúton

Csütörtökön, 15 óra után árokba hajtott egy személygépkocsi az 51-es főúton, Soltnál, a 84-es kilométerszelvénynél.

A katasztrófavédelem tájékoztatása szerint az autóban csak a sofőr utazott. A solti hivatásos tűzoltók áramtalanították a járművet.

Kapcsolódó cikkek

Ezt láttad már?
Bezárás
'Fel a tetejéhez' gomb