Mindenmás

Letarolták a mezőnyt a kecskeméti úszók, összesen 84 éremmel tértek haza a hétvégi versenyről

A nyáron kezdődő Országos Bajnokságok előtt még egy utolsó megmérettetés várt a BÁCSVÍZ KVSC úszóira: a hétvégén Szentesen rendezték a XXVI. Óvodától az Olimpiáig Úszóversenyt, melyen taroltak a kecskeméti úszók, rengeteg éremmel tértek haza.

A jó hangulatú versenyhétvégén mintegy 21 egyesület 277 sportolója képviseltette magát, ezek közül az egyik a BÁCSVÍZ KVSC volt, akik végül a csapatok közül az előkelő harmadik helyen végeztek, csak a Békéscsaba Előre Úszó Klub és a NICS-HSÚVC tudta megelőzni őket. A kecskeméti fiatalok végül 27 aranyérmet, 31 ezüstérmet, 26 bronzérmet és 42 pontszerző helyezést értek el. Mutatjuk, kik szereztek érmet: