Mindenmás
Árokba hajtott egy autó az 51-es főúton
Csütörtökön, 15 óra után árokba hajtott egy személygépkocsi az 51-es főúton, Soltnál, a 84-es kilométerszelvénynél.
A katasztrófavédelem tájékoztatása szerint az autóban csak a sofőr utazott. A solti hivatásos tűzoltók áramtalanították a járművet.



