Sport

Nagyot mennek a kecskeméti sportolók a napokban: most a Kecskeméti Röplabda Club nyert meg egy nagyon fontos meccset

Még kedden mi is beszámoltunk róla, hogy a Kecskeméti Röplabda Club legyőzte a MAFC-BME csapatát, így előnyből várhatja a visszavágót. Tegnap este lejátszották a második meccset is, amit szintén megnyertek, így az 5. helyért küzdhetnek a továbbiakban.

Hétfőn győzelemmel ünnepelte edzője születésnapját a Kecskeméti Röplabda Klub. Akkor 3-1-re nyerték meg a párharc első mérkőzését, így kényelmes előnyből várhatták a visszavágót. Tegnap este azonban a vártnál talán egy kicsit könnyebb győzelmet is arattak, hiszen 3-0-ra győzték le a MAFC-BME csapatát. A Hírös városiak így az 5. helyért játszhatnak majd. A kecskemétiek három szettben győztek, az első 25-19-re, a másodikat 25-20-ra, a harmadikat pedig 25-15 arányban nyerték meg.

A mérkőzésről bővebb információ és statisztika itt érhető el.

Borítókép: Kecskeméti Röplabda Club FB