Sport

Kecskeméti büszkeségek: 25 érmet zsebeltek be a KESI úszói a Kecskeméti Nyárindító Úszóversenyen

Kiválóan szerepeltek a Kecskeméti Sportiskola növendékei a hétvégén megrendezett II. Kecskeméti Nyárindító Úszóversenyen. A megmérettetésen a Sportiskola diákjai összesen 25 érmet szereztek: 8 aranyat, 8 ezüstöt és 9 bronzot – közölte a Kecskeméti Sportiskola.

A versenyen 38 hazai egyesület, 387 versenyzője képviseltette magát, a rangos viadalon a Kecskeméti Sportiskola 34 növendéke indult. A KESI versenyzői a sok egyéni csúcs mellett, 25 érmet nyertek, ezzel pedig az egyesületek közti pontversenyben a Sportiskola az előkelő negyedik helyen zárta a tornát. A legeredményesebb versenyző Berta Flóra volt, aki három aranyérmet is szerzett.