Mindenmás

Napi pakk: felhős, esős idő lesz pénteken Kecskeméten, Justin Bieber születésnapján

Végre itt a péntek, csodálatos reggelt kívánunk Kecskemét365 Family! Felhős, esős időnk lesz ma szeretett városunkban, ne hagyjátok otthon az esernyőiteket! 30 éve ezen a napon született meg a kanadai popsztár, Justin Bieber: kezdd a napot az egyik legnagyobb slágerével! Ne maradj le semmiről: itt a mai napi pakk!

NÉVNAPOSOK

Nagyon boldog névnapot kívánunk minden kedves Dávid, Albin és Albina nevű Kecskemét365 Family tagnak!

ÉRDEKESSÉGEK

  • 143 éve ezen a napon megalapították a Magyar Távirati Irodát,
  • 70 éve ezen a napon megszületett Ron Howard Oscar-díjas amerikai filmrendező, producer, színész (American Graffiti, Willow, Apollo 13),
  • 30 éve ezen a napon megszületett Justin Bieber kanadai pop- és R&B-énekes.

IDŐJÁRÁS

Pénteken sok felhő lesz felettünk, Kecskeméten, lehet eső és zápor is, akár az ég is megdörrenhet. Feltámad a délkeleti szél, városunkban is erős lökésekre kell számítani. Hajnalra pára- és ködfoltok képződhetnek, reggel 3 és 10, napközben 11 és 20 fok között alakul a hőmérséklet.

VÉGET ÉRT AZ ÜZEMANYAGÁRAK CSÖKKENÉSE KECSKEMÉTEN IS

Egyelőre véget ért az üzemanyagárak csökkenése Kecskeméten is – derült ki a holtankoljak.hu adatközléséből. A nagykereskedők ismét megvizsgálták a magyarországi üzemanyagárakat, és döntöttek – mutatjuk, mennyi az annyi!

Kapcsolódó cikkek

'Fel a tetejéhez' gomb