Mindenmás

Karambol történt M5-ösön, az egyik jármű elhajtott a helyszínről

Kedden délelőtt 11 óra körül két személykocsi karambolozott az M5-ös autópályán, a Budapest felé vezető oldal 96-os kilométerénél. Az egyik jármű elhajtott a helyszínről.

A katasztrófavédelem tájékoztatása szerint a Városföld térségében történt balesethez a kiskunfélegyházi hivatásos tűzoltók vonultak ki, akik áramtalanítottak a helyszínen. Vezessetek óvatosan!

Kapcsolódó cikkek

'Fel a tetejéhez' gomb